Categories

Home

Sweets

Active filters

 • Folkrówka - packaging of sweets 200g

  PLN19.99

  Niezapomniany, magiczny smak dzieciństwa, do którego wszyscy z ogromną tęsknotą wracamy. Wielu dorosłych nadal ma słabość do KRÓWEK, bo KRÓWKA MLECZNA to klasyk, to czarowny łakoć, któremu trudno się oprzeć, a więc my się nie opieramy, my produkujemy najwspanialsze KRÓWKI sa świecie, by ich czarem, słodem i rozkoszą dla podniebienia, móc podzielić się za Światem.

  Attention! All ordered products will be shipped after April 1, 2019!

 • Folkrówka - special packaging of sweets 200g

  PLN19.99

  Niezapomniany, magiczny smak dzieciństwa, do którego wszyscy z ogromną tęsknotą wracamy. Wielu dorosłych nadal ma słabość do KRÓWEK, bo KRÓWKA ŚMIETANKOWA to klasyk, to czarowny łakoć, któremu trudno się oprzeć, a więc my się nie opieramy, my produkujemy najwspanialsze KRÓWKI sa świecie, by ich czarem, słodem i rozkoszą dla podniebienia, móc podzielić się za Światem.

  Attention! All ordered products will be shipped after April 1, 2019!

 • Folkrówka - candy bar

  PLN14.99

  An unforgettable, magical taste of childhood, to which we all return with great longing. Many adults still have a weakness for Fudge, because CREAM Fudge is a classic, it is a charming delicacy that is difficult to resist, so we do not resist, we produce the most wonderful Fudges in the world, so that their charm, malt and delight for the palate, can be shared behind the world.

  Attention! All ordered products will be shipped after April 1, 2019!